Odrzan redovan mesečni sastanak sa jednim delom nase grupe studenata (moramo i mi ispoštovati njihove obaveze, pored kojih ipak nadju vreme za našu decu :), pa ćemo im omogućiti individualne sastanke) koji su angazovani u okviru projekta za decu bez roditeljskog staranja.Večeras smo diskztovali na razne teme a koje se javljaju upravo kroz rad sa ovim mališanima. Nekako nam se razgovor sveo na trgovinu ljudima, prošnju, prodaju dece pod okriljem braka 🙁 Usmeravamo naše snage na ovu tugu od pojava i planiramo da sto više sa decom pričamo o tome a jedna od ideja je i saradnja sa ASTRom i realizacija predavanja za decu na temu trgovine ljudima.
Inače, do sada smo za novu grupu obezbedili 15 studenata, očekujemo vas drage kolege, traba nam još vas vrednih koji su spremni da uče i pomognu deci tokom 2019 godine 🙂
Prijave proslediti putem mejla :-* cudrustvo@gmail.com