Novi volonteri na projektu “Družimo se i učimo zajedno”

“Centar za unapređenje društva”, uspešan kao i uvek, za nas nema nemoguceg!
U nedelju 18.04.2021. održan je edukativni sastanak. Uključeno je još 8 studenata strukovnih fakulteta koji će raditi sa decom bez roditeljskog staranja iz beogradskih domova. Još 8oro dece će biti uključeno u program, što znači da je ukupno 22 deteta trenutno u programu. Kroz druženje sa studentima deca na jednostavan način razvijaju sebe sa svih aspekata i podižu svoje kapacitete za samostalnost nakon izlaska iz doma.
Program pod nazivom “Družimo se i učimo zajedno” sprovodimo već 5u godinu i to je zaista svrsishodna priča, kako za decu tako i za studente, jer njome pokrivamo i dualno obrazovanje.
Pozivamo donatore da se uključe jer je novac na izmaku a program je više nego potreban i traje 12 meseci po grupi.

Pročitaj  Glumačke radionice za mlada slepa lica