Organizacija kreativnog okupljanja OKO realizovala trening za trenere na temu Dramske tehnike u prevenciji nasilja među mladima

Organizacija kreativnog okupljanja OKO realizovala je trening za trenere na temu Dramske tehnike u prevenciji nasilja među mladima u trajanju od 5 dana. Dušica Jeleč, predsednica Centra za unapređenje društva, bila je jedna od učesnica.

Zoran Zlatković i Aleksandar Sale Trudić bili su zaslužni za vođenje  ove stručne edukacije, koristeći se pozorišnom umetnošću. Tokom ovog treninga polaznici su stekli nove uvide kako mogu da vode mlade kroz procese, edukaciju, preveciju.

Petodnevni trening obogaćen je izuzetno korisnim znanjem i iskustvom, stvaranjem novih poznanstava i prijatnom atmosferom.

Zahvaljujemo se organizaciji OKO na izuzetnoj organizaciji ove obuke. Radujemo se nekim narednim edukacijama i zajedničkim projektima.

 

the Creative Gathering Organization “OKO” successfully held a training session for coaches on the topic of Dramatic Techniques in the prevention of violence among young people

The OKO Creative Gathering Organization implemented a 5-day training program for coaches focusing on Dramatic Techniques in the prevention of youth violence. Dušica Jeleč, the president of the Center for Society Advancement, was one of the participants.

Zoran Zlatković and Aleksandar Sale Trudić were responsible for leading this professional education, utilizing theatrical arts. Throughout this training, participants gained new insights into guiding young individuals through processes of education and prevention.

The five-day training enriched participants with valuable knowledge and experience, fostering the creation of new connections and a pleasant atmosphere.

We express our gratitude to the OKO organization for the exceptional organization of this training. We look forward to upcoming educational events and collaborative projects.

Pročitaj  Pokretanje drugog ciklusa programa "Samostalan, ali ne sam" u saradnji sa Centrom Zvezda