Poseta rezidenciji Brazilske ambasade

U subotu smo sa ženama koje se bave ručnim radom imali privilegiju da posetimo Rezidenciji brazilske ambasade. Ovim ženama je pre nekoliko godina Centar za unapređenje društva pomogao da usavrše ovaj zanat. Sada, sa svojim savršenim radovima, obilaze ambasade, gde žene ambasadora organizuju izložbu za svoje kolege, pa smo i mi bili pozvani da budemo gosti kako bismo promovisali rad Centra.

Naš boravak u Rezidenciji dodatno su ulepšali talentovani mladi etno-umetnici iz škole Mokranjac, na čelu sa Milošem Nikolićem, njihovim profesorom. Za nas je ovo bio prvi put da čujemo muziku izvedenu na instrumentima kao što su Kaval i Okulus. Preporučujemo da ih poslušate.

Od srca svima se zahvaljujemo na podršci! Velika je stvar kada koristimo svaku slobodnu priliku da podržimo jedni druge!

Pročitaj  Dramske tehnike u prevenciji nasilja među mladima