Projekat neformalnog obrazovanja odraslih “Širimo preduzetništvo mladih na selu”

Naš “Centar za unapredjenje društva” se konstantno zalaže za neformalno obrazovanje odraslih. U okviru projekta “Širimo preduzetništvo mladih na selu”, koji smo sproveli u Obrenovcu, 40 ljudi je proslo 3 obuke: organska proizvodnja, preduzetnistvo i pisanje biznis plana. Takodje, imali su informativno predavanje o IPARD programu. Uručena su po tri sertifikata a mi nastavljamo dalje da radimo za njih kako bi obezbedili dodatne šire edukacije. Smatramo da je neformalno obrazovanje odraslih veoma značajno i korisno, te se uvek trudimo da doprinesemo ovom vidu obrazovanja u Srbiji!

Hvala “Ministarstvu omladine i sporta“ što je uložilo u ovaj program i što prepoznaje potrebe ljudi danas.

Our “Center for the Improvement of Society” is constantly advocating for non-formal adult education. As part of the project “Expanding youth entrepreneurship in the countryside”, which we implemented in Obrenovac, 40 people went through 3 trainings: organic production, entrepreneurship and writing a business plan. Also, they had an informative lecture about the IPARD program. Three certificates were awarded each, and we continue to work for them to provide additional, broader education. We believe that informal education of adults is very important and useful, and we always try to contribute to this type of education in Serbia!

Thank you to the “Ministry of Youth and Sports” for investing in this program and recognizing the needs of people today.

Pročitaj  Program "Samostalan, ali ne sam"