Školski pribor za decu iz socio-ekonomski ugroženih porodica

Naš Centar se već godinama unazad bori da deci iz ekonomski ugroženih porodica olakša život, izmami osmeh kroz razne akcije, izlete, ali i poklone koji im veoma znače, a koje nažalost, često nisu u mogućnosti sami da priušte. Ne bismo to mogli sami, tu su divni ljudi ogromnog srca koji znaju da je “nečije malo-nekome sve”. Uz njihovu pomoć obezbedili smo 23 ranca, školskih pernica i ostalog pribora za učenike kojima je ovo bilo neophodno. Posebnu zahvalnost dugujemo firmi TP MONTAGEN iz Nemačke, kao i velikom humanitarcu, gospodinu Tomici Popoviću bez kojih ovo ne bi bilo moguće. Tomica je takođe obezbedio sredstva za kupovinu dioptrijskih naočara za dečaka koji živi sa majkom i četvoro braće i sestara i bez krova nad glavom. Još jednom nam je puno srce što smo uspeli i nastavljamo dalje u nove pobede!

Pročitaj  Novi ciklus druženja na projektu "Družimo se i učimo zajedno"