Uspešno realizovana akcija prikupljanja sredstava za proslavu 12. rođendana dečaka kog čuva baka

Svako dete zaslužuje da proslavi svoj rođendan na najbolji mogući način. Centar za unapređenje društva organizovao je prikupljanje sredstava i pomogao pri realizaciji proslave rođendana jednog divnog dvanaestogodišnjaka.

Dečak je sa svojim drugarima rođendan proveo u parku, uz sportske aktivnosti.

Nismo želeli da ove radosne rtenutke narušimo slikanjem, ali nam je drago da smo zajedničkim snagama uspeli da izmamimo osmeh jednom divnom dečaku. Ovakav rođendan je najmanje što svako dete zaslužuje!

Zahvaljujemo se Ireni Lakobriji i Vanji za ukrase, sokove i grickalice, a posebno Ceci, koja je zaslužna za ovu predivno crveno-belu tortu!

 

Successful Fundraiser for the 12th Birthday Celebration of a Boy Raised by His Grandmother

Every child deserves to celebrate their birthday in the best possible way. The Center for Society Advancement organized a fundraising campaign and assisted in the realization of a birthday celebration for a wonderful twelve-year-old boy.

The boy celebrated his birthday in the park with his friends, enjoying various sports activities. We didn’t want to disrupt these joyful moments with photography, but we are pleased that, together, we managed to bring a smile to this wonderful boy. Such a birthday is the least every child deserves!

We extend our gratitude to Irena Lakobrija and Vanja for decorations, juices, and snacks, and especially to Ceca, who is responsible for this beautifully red and white cake!

Pročitaj  Pohvale za naše volontere psihologe i decu iz doma u Beloj Crkvi