Novogodišnji program “Snežni osmeh”

25.01.2021. Još jedan novogodišnji program našeg Centra pod nazivom “Snežni osmeh” polako putuje u naše sećanje, ne baš potpun al koliko su mogućnosti dozvoljavale, iskoristili smo svaki trenutak prostora i vremena da, kao i svake godine usrećimo što više ugrožene dece. Ove godine bilo ih je 120.
U malim grupama, uz veselog “muzičkog” Deda Mraza, radovali su se beskrajno paketićima i tome da će se sresti sa Deda Mrazom (neka deca nikada do sada nisu dobila paketić). Među dečicom bila su deca ometena u razvoju, deca iz siromašnih porodica, dok će deo paketića naknadno biti dodeljen samohranim roditeljima i Svratištu za decu.
U gostima nam je bila korporativa MOZZART kompanije, jedna od većih donatora u ovoj akciji.
Takođe, veliku zahvalnost dugujemo RAYMOND NICOLET TRUST – hvala Biljani Kordić koja nas je preporučila ovom udruženju.
Takođe, kao i svake godine, podržala nas je JAVNOBELEŽNIČKA KOMORA.
Hvala i našem Peci na ogromnom radu i svim drugim volonterima koji su pakovali.
Hvala svima, da ubuduće bude što više ovakvih i još lepših trenutaka, naročito u društvu dece.
Pročitaj  Saradnja sa firmom MONA fashion