Ponosni smo na uspeh naših mališana

Jedna od retkih situacija kada ostanemo bez teksta. Devojčica iz doma za decu bez roditeljskog staranja Vera Radivojević u Beloj Crkvi pokazala je izuzetan talenat za fudbal i mnoge druge sportove. Možda joj je život uzeo mnoge stvari, ali ona je jedno pozitivno, srećno biće puno samopouzdanja! Ogromna snaga u tako malom telu! Naše čudo od deteta!

 

Proud of the Success of Our Little Ones

One of those rare situations when we are left speechless. A girl from the institution for children without parental care Vera Radivojević in Bela Crkva, has shown exceptional talent for football and many other sports. Life may have taken away many things from her, but she is a positive, joyful being full of confidence! Tremendous strength in such a small body! Our wonder child!

Pročitaj  Naši volonteri, studenti psihologije, organizovali još jednu radionicu u domu za decu bez roditeljskog staranja