Podela praška ugoženim grupama- jun 2024.godine

“Centar za unapredjenje društva” je u junu mesecu pakete hemije podelio na dve adrese:
1. 140 paketa donirano je Crvenom krstu Obrenovac, uz pomoć kojih će 140 ugroženih porodica sa ove teritorije dobiti neophodnu hemiju🥰
2. Dom za decu i omladinu “Spomenak” iz Pančeva dobio je 30 paketa hemije, koji su im zaista neophodni, a trajaće im sledeća 3 meseca😍
Ništa od ovoga ne bi bilo moguće bez firme BEOHEMIJA koja je prepoznala potrebe ugroženih i odlučila da pomogne😊 Hvala!❤️

In June, the Center for the Advancement of Society distributed chemistry packages to two addresses: 1. 140 packages were donated to the Obrenovac Red Cross, with the help of which 140 vulnerable families from this territory will receive the necessary chemistry. 2. Home for children and youth “Spomenak” from Pancevo received 30 packages of chemistry, which are really necessary for them, and will last them for the next 3 months😍 None of this would be possible without the company BEOHEMIJA, which recognized the needs of the vulnerable and decided to help😊 Thank you!❤️

Pročitaj  Održan sastanak sa stručnim timom povodom projekata Družimo se i učimo zajedno i Samostalan ali ne sam