Pomozimo samohranim roditeljima!

Pozivamo sve društveno odgovorne firme i pojedince koji imaju višak garderobe, da pruže podršku projektu za samohrane roditelje koji “Centar za unapređenje društva” sprovodi u saradnji sa Beohemijom 🥰
Potrebne su nam donacije u vidu:
1. odeće (nova i/ili polovna, ali mora biti očuvana i čista, najpotrebnija je odeća za decu!)
2. školskog pribora
3. hrane
4. proizvoda za ličnu higijenu
Ukoliko ste u mogućnosti, molimo Vas da nas kontaktirate u DM ili na mejl: sara.cudrustvo@gmail.com

We invite all socially responsible companies and individuals who have excess clothing to support the project for single parents, which the “Center for the Improvement of Society” is implementing in cooperation with Beohemija We need donations in the form of:

1. clothes (new and/or used, but must be preserved and clean, children’s clothes are most needed!)

2. school supplies

3. food

4. personal hygiene products

If you are able, please contact us in DM or email: sara.cudrustvo@gmail.com

Pročitaj  Obilazak Beograda sa gostima iz Turske- ERASMUS+