Projekat “Znanjem do boljeg života”

Jedan od projekata na koji smo posebno ponosni, a koji za cilj ima neformalno obrazovanje odraslih ljudi je projekar “Znanjem do boljeg života”. U pitanju je projekat kom je ciljna grupa Romska populacija, a koji za cilj ima informisanje ovih lica o njihovim osnovnim pravima, kao i pravljenje brošura i istraživanje o njihovim potrebama.

Hvala Komeserijatu za izbeglice koji finansira ovaj projekat!

 

One of the projects we are particularly proud of, which aims at informal education of adults, is the “Knowledge for a Better Life” project. It is a project whose target group is the Roma population, and which aims to inform these people about their basic rights, as well as create brochures and research about their needs. 

Thanks to the Commissariat for Refugees, which finances this project!

Pročitaj  Donacija praška- maj 2024.godine