ERASMUS+ program za decu

Srećni smo uvek kada započne još neka dobra priča koja ima svoju težinu!
Danas otpočeo ERASMUS program, u saradnji sa Turskom, neformalno obrazovanje dece.
Program u Srbiji realizuje “Centar za Unapredjenje društva” i OŠ “Dragojlo Dudić” .
Danas smo imali predivno druženje i prijem turskih mališana u dvorištu škole🤗
Očekuje ih puno novog znanja, prijateljstva, obilazak Beograda, zabave, sporta!
Svaka čast direktorki Daniela Pavic koja je uvek spremna za nove projekte i izazove!
Uživate drugari, svi smo tu za vas

We are always happy when another good story begins that has its weight! Today started the ERASMUS program, in cooperation with Turkey, non-formal education of children. The program in Serbia is implemented by the “Center for Social Development” and the Elementary School “Dragojlo Dudić”. Today we had a wonderful gathering and reception of Turkish children in the school yard🤗 A lot of new knowledge, friendship, a tour of Belgrade, fun, sports await them! Kudos to director Daniela Pavic, who is always ready for new projects and challenges! Enjoy guys, we are all here for you

Pročitaj  Pomozimo samohranim roditeljima!