Proširenje projekta “Družimo se i učimo zajedno” na RJ Stacionar u Beogradu

Sa ponosom delimo sa vama slike druženja volontera sa najmladjom decom. U projekat “Družimo se i učimo zajedno” od ove godine uključili smo i decu uzrasta do 3 godine iz RJ Stacionar.😍
Deca uz pomoć volontera uče da bacaju i hvataju loptu, da šutiraju na koš, igraju se u dvorištu zajedno, šetaju se, skaču na trambolini…Naučili su i nove reči koje sada koriste!🥰
Deca uživaju u ljubavi i zagrljajima koje dobijaju od volontera. U njima se budi kreativnost i radoznalost da istražuju prirodu❤️
Hvala našim vrednim volonterima i hvala @mona_official_page na podršci!😊

We are proud to share with you pictures of volunteers spending time with the youngest children. Starting this year, we also included children up to 3 years old from RJ Stacionar in the “Let’s hang out and learn together” project.😍 With the help of volunteers, children learn to throw and catch a ball, shoot a basket, play in the yard together, go for a walk, jump on a trampoline… They also learned new words that they use now! The children enjoy the love and hugs they receive from the volunteers. They awaken creativity and curiosity to explore nature❤️ Thanks to our hardworking volunteers and thanks to @mona_official_page for your support!

Pročitaj  Još jedan vikend posvećen mališanima iz Bele Crkve