“Samostalan, ali ne sam”- predstavljanje projekta mladima bez roditeljskog staranja

Tim Centra Zvezda i tim Centra za unapređenje društva juče su posetili RJ Dom Jovan Jovanović Zmaj. Predstavili smo naš projekat “Samostalan, ali ne sam”. Okupili smo grupu od devetoro mladih, koji su bili vrlo zainteresovani za projekat😍
Srećni smo i ponosni što započinjemo drugi ciklus projekta “Samostalan, ali ne sam” koji za cilj ima pripremu mladih za samostalan život nakon izlaska iz sistema. Mentori su mladi koji su prošli program podrške mladima u procesu osamostaljivanja “Kuća mogućnosti, kroz vršnjačko mentorstvo”🥰

The team of the Star Center and the team of the Center for the Improvement of Society visited RJ Dom Jovan Jovanović Zmaj yesterday. We presented our project “Independent, but not alone”. We gathered a group of nine young people, who were very interested in the project😍 We are happy and proud to start the second cycle of the “Alone, but not alone” project, which aims to prepare young people for an independent life after leaving the system. Mentors are young people who have passed the youth support program in the process of becoming independent “House of Opportunities, through peer mentoring”

Pročitaj  Održana radionica na temu zdravlja sa decom iz doma u Beloj Crkvi