Saradnja sa firmom MONA fashion

Opravdali smo poverenje firme MONA u protekle 2 godine a zasluženo danas je potpisan novi Ugovor o podršci ove firme Centar ZA Unapređenje Društva za 2024 godinu. U planu obuka studenata, koji rade sa decom, veštinama komunikacije i prepoznavanje emocija a oni će imati zadatak da to svoje znanje prenesu deci! Odlična ideja firme MONA!

Veliko hvala Ivani Milosavljević na prepoznavanju naših rezultata u radu sa decom bez roditeljskog staranja i podršci ispred firme MONA❤️

Title: Renewed contract with MONA fashion

We have justified the trust of the company MONA in the past 2 years, and deservedly, a new Agreement on the support of this company Center for the Improvement of Society for the year 2024 was signed today. In the plan of training students, who work with children, communication skills and recognition of emotions, and they will have the task of transferring this knowledge to children! Excellent idea of ​​the company MONA!

A big thank you to Ivana Milosavljević for recognizing our results in working with children without parental care and supporting MONA ❤️

Pročitaj  Novi ugovor sa Ministarstvom omloadine i sporta.