Predstavljanje projekta “Samostalan, ali ne sam”

Tim Centra Zvezda i tim Centra za unapredjenje društva posetili su dom za decu i omladinu “Moše Pijade” gde smo predstavili projekat “Samostalan, ali ne sam”.
Ovo je poslednji dom koji smo posetili sa ciljem predstavljanja projekta. Sledeći korak je zakazan za početak juna, kada ćemo organizovati zajedničko okupljanje mladih i mentora sa ciljem medjusobnog upoznavanja i povezivanja.❤️

The team of the Center Zvezda and the team of the Center for the Advancement of Society visited the “Moše Pijade” home for children and youth, where we presented the project “Independent, but not alone”. This is the last home we visited to present the project. The next step is scheduled for the beginning of June, when we will organize a joint gathering of young people and mentors with the aim of getting to know each other and connecting.❤️

Pročitaj  Izlaganje programa koje realizuje Centar za unapređenje društva samostalno i u saradnji sa Centrom Zvezda